Koření Chuť dálek 400g

190,00 Kč
S DPH

Kořenící směs výrazné chuti s vůní kvalitních bylinek a půvabným asijským nádechem.

Obsah: 400 g

Množství
Počet
Skladem

Tuto směs využijete při vaření bulguru, fazolí, hrachu a čočky. Hodí se do tmavých omáček, ale taky do teplýchi studených salátů. Pomůže dochutit falafel, směsi na vegan burger, seitan a zeleninu, nádherně provoní pečivo. Oregano, skořice, rozmarýn, kurkuma, česnek, bazalka, cibule, saturejka a další bylinky dodávají pokrmům velice specifickou chuť, na kterou v konvenčních směsích běžně nenarazíme. Pokud chcete okolí překvapit svými kulinářskými aktivitami, tento produkt vám zaručeně pomůže. Oceníte široké možnosti uplatnění. Inspirováno čínskou medicínou, která za pomoci vybraných bylinek posiluje ducha, smysly a tělo. Ochutnejte a improvizujte v kuchyni. S produkty Veganek dodáte pokrmům chuť a přírodní aroma.

Ingredience:
sůl jedlá, dextrosa, sušená zelenina (cibule, česnek, paprika floky, petrželová nať), koření (bazalka, saturejka, kurkuma, oregano, pepř černý, skořice), extrakty koření (saturejka, rozmarýn), protispékavá látka E551

Vyrobeno v ČR.

 

ikona - tipyKde použít


Výborná směs při vaření bulguru, fazolí, hrachu a čočky. Do tmavých omáček, teplýchi studených salátů. Pomůže dochutit falafel, směsi na vegan burger, seitan a zeleninu, nádherně provoní pečivo.

VS 015
Nový produkt

Specifické vlastnosti

ean13
8597025788447

Mohlo by vás také zajímat