veganek

Vítejte u nás.

Vítejte ve světě organického koření. Připravujeme pro Vás vždy čerstvé koření a zeleninové bujóny nejvyšší kvality.

Jsme česká firma, která dodává do teplých i studených kuchyní veganské koření a zeleninové vývary nejvyšší kvality. Možná si řeknete, že běžné koření v obchodech je od svého základu vegan, ale není tomu tak. Moderní doba s sebou přináší nové metody barvení pokrmů a zvýrazňovačů chuti, ty se v některých případech získávají z hmyzu a z živočišných komponentů.

Poznejte víc


Milujeme pracovat s kořením a těší nás, že jste k nám zavítali!

Nechtěli jsme se vydávat cestou minulosti a zdravý rozum nás inspiroval vyrobit nativní koření tak, jak ho v přírodě známe v jeho přirozené formě. Přesně tohle jsme připravili pro pravé gurmány, kteří si chtějí užít jídlo ve svých restauracích nebo gastronomických provozovnách.

Cestujeme po světě a hledáme koření nejlepší jakosti, které testujeme v našich laboratořích a dohlížíme na každý detail. Máme k dispozici extraktory, které dokážou vyextrahovat chutě, o kterých by se nám před léty ani nesnilo, umíme chytit a zaznamenat tóny tradičních českých pokrmů přírodní cestou.

veganek

veganek

Veganství má zelenou.

Zaměřili jsme se výhradně na nejvyšší kvalitu, která chyběla na pultech obchodních řetězců a zdravých výživ, protože si myslíme, že lidé budou hledat stále častěji lásku v jídle a inteligentní řešení pro gastronomii bez živočišných produktů.

Pokud se veganství rozšiřuje pandemicky, je třeba v gastronomii i tento kulinářský termín respektovat a být připraveni na trend a poptávku, která očividně začala po celém světě.

S kořením pracujeme přes dvacet let a čerpáme nové zkušenosti ze světa a dlouholeté praxe. Naše koření s láskou ručně balíme v chráněné dílně, tím také zákazníkům dodáváme jistotu, že obsah kontrolují lidé, nikoliv stroje.


Jde to i bez přísad.

Chceme ukázat, že dnes dokážeme bez zbytečných přísad získat skvělou chuť, po které se budete doslova olizovat. Důležité je nejprve najít skvělou jakost koření a následně jej dobře zabalit a dopravit voňavé a čerstvé k zákazníkovi.

Ač je trh s kořením obrovský, získat opravdu kvalitní koření není jednoduché. Koření hledáme v místech, která neznají moderní svět a zdevastovanou přírodu.

veganek

Dobrou chuť.